KONST / Litografier / Färglitografi 15382059
nr 1538 2059
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 23/70, daterad 81, yttermått inklusive ram: 45x64
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 maj 2023
kl 20:36:43
1/5 15:45:14
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas